Paleta kolorów

Zachęcamy do zapoznania się z pełną paletą kolorów garaży blaszanych, która jest dostępna w firmie Stalmat. Została ona przygotowana zgodnie z obowiązującymi trendami oraz zmieniającymi się potrzebami Klientów. Dajemy Państwu niemal nieograniczone możliwości w dostosowaniu kolorystyki konstrukcji do budynku, stolarki okiennej oraz przestrzeni, w której zostanie ona zamontowana. Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty i skonfigurowania produktu zgodnie z własnymi preferencjami.

Przedstawiamy naszym Klientom dostępną paletę kolorów zgodną z wzornikiem RAL. Należy jednak pamiętać o tym, że kolory widoczne na ekranie monitora mogą się nieco różnić od tych rzeczywistych. Mają na to wpływ indywidualne ustawienia każdego monitora. Prosimy wziąć to pod uwagę przed dokonywaniem zamówienia.

Co ważne, nasze garaże z blachy w kolorze, powlekane są zabezpieczającą folią, która chroni poszczególne elementy konstrukcji przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami w trakcie transportu. Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

 

 

        

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 888 886 527 884 700 027

Kontakt