Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Stalmat. Proponujemy przede wszystkim funkcjonalne garaże blaszane, jak również wiaty i nowoczesne bramy garażowe.

Zapewniamy Państwu dostęp do nowoczesnych konstrukcji o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzają się na prywatnych posesjach, terenach przemysłowych i rolniczych. Wykorzystywane są do ochrony pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi przed opadami czy promieniami słonecznymi. Mogą stać się także nowoczesnymi stoiskami handlowymi.

Blaszane konstrukcje wykonywane są według gotowych projektów, bądź też zgodnie ze specyfikacjami technicznymi przekazanymi nam przez Klientów. Mają Państwo pełną swobodę jeśli chodzi o dobór wymiarów konstrukcji, a także ich kolorystyki. Zapewniamy szeroką paletę barw, dzięki której możliwe będzie wkomponowanie blaszanego garażu czy wiaty w każdą przestrzeń.

Oferujemy Państwu także profesjonalne doradztwo i fachowy, sprawny montaż. Dbamy o wysoką jakość realizowanych produktów i usług, dokładamy wszelkich starań, aby każda konstrukcja była wykonana w sposób precyzyjny i gwarantowała pełen komfort użytkowania.

Po wykonanym montażu konieczne jest pomalowanie konstrukcji farbą nawierzchniową. Klienci muszą również zadbać o zakotwiczenie konstrukcji. Prace te mogą wykonać nasi pracownicy, jednak wówczas konieczne jest uiszczenie ustalonej opłaty.

Firma Stalmat prowadzi swoje działania przede wszystkim w województwie podkarpackim, śląskim i małopolskim, jednak do współpracy zapraszamy Klientów z całego kraju. Zachęcamy do skonfigurowania własnego garażu w specjalnej zakładce z prawej strony. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

| 1 | 2 | Następna » rekordów: 7, strona 1 z 2

 

 

 

 

 

        

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 888 886 527 884 700 027

Kontakt