Wiata garażowa o wymiarach 8x10

/img/big_aso/6_1.jpg

Opis produktu

Prezentujemy wyjątkowo funkcjonalne, ekonomiczne wiaty blaszane, które mogą pełnić funkcję garażu lub praktycznego zadaszenia dla różnego rodzaju pojazdów, urządzeń budowlanych czy maszyn rolniczych. Świetnie sprawdzają się zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i na terenach przemysłowych. Mogą doskonale wpisać się również w prywatną posesję.


Dużym atutem prezentowanych konstrukcji jest łatwość ich montażu, przy zachowaniu dużej wytrzymałości i stabilności. Z pewnością większość Klientów wybiera tego rodzaju wiaty ze względu na ich atrakcyjną cenę, zwłaszcza w porównaniu z obiektami drewnianymi czy murowanymi. To ekonomiczne rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu, które z pewnością pozwoli Państwu ochronić różnego rodzaju sprzęt przed opadami czy silnym słońcem.


Nie bez znaczenia pozostają w tym przypadku aspekty estetyczne. Dbamy o to, aby nasze konstrukcje charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i precyzyjnym wykończeniem. Dzięki temu w estetyczny sposób wpisują się w każdą przestrzeń.

Wymiary:
- szerokość 8,00m
- długość 10,00m
- wysokość wjazdu 2,40m
- wysokość w szczycie 3,00m
- wysokość ściany bocznej 2,50m

 

 

 

 

 

        

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 888 886 527 884 700 027

Kontakt