Garaż blaszany Standardowy 3x5

/img/big_aso/2_1.jpg

Opis produktu

Standardowe garaże blaszane najczęściej wykorzystywane na prywatnych posesjach, terenach rolniczych czy przemysłowych. To rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne, estetyczne i ekonomiczne. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani nie tylko walorami estetycznymi naszych konstrukcji, ale również ich wytrzymałością i wszechstronnością. Stanowią doskonałe schronienie przed deszczem, śniegiem czy palącym słońcem, dla różnego rodzaju pojazdów, maszyn, urządzeń czy narzędzi budowlanych lub rolniczych.


Nie bez znaczenia pozostaje również cena tych konstrukcji. Ich postawienie na dowolnej posesji jest o wiele tańsze niż wzniesienie obiektu murowanego lub wykonanego z drewna. W związku z tym coraz większa liczba Klientów decyduje się na skorzystanie z tej bardziej ekonomicznej opcji, zwłaszcza że nasze produkty są dodatkowo wzmacniane, co podnosi ich trwałość i stabilność.


Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat tych produktów zachęcamy do złożenia zapytania lub skorzystania ze specjalnego konfiguratora garaży, w którym możliwe będzie szybkie obliczenie wartości zamówienia.

Wymiary:
- szerokość- 3,00m
- długość- 5,00m
- wysokość wjazdu- 2,00m
- wysokość całkowita z przodu- 2,13m
- wysokość z tyłu- 1,90m

 

 

 

 

 

        

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 888 886 527 884 700 027

Kontakt