O firmie

Podstawą działalności firmy Stalmat jest produkcja oraz dystrybucja garaży blaszanych, wiat i bram garażowych. Zapewniamy Państwu wysoką jakość produktów oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji. Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i najwyższą jakość obsługi.


Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej oferty, dopasowanej do Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Wystarczy skorzystać z prostego w obsłudze konfiguratora garaży, dzięki któremu możliwe będzie poznanie ostatecznej wartości zamówienia.


Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza naszych pracowników pozwalają nam tworzyć blaszane garaże, które służą naszym Klientom przez długie lata. Są to konstrukcje wykonywane z doskonałej gatunkowo blachy trapezowej ocynkowanej bądź akrylowej w wybranym przez Państwa kolorze.

 

W ofercie znajdują się konstrukcje:

- jednostanowiskowe
- wielostanowiskowe,
- ze spadem w tył,
- ze spadem na lewo lub na prawo,
- dwuspadowy

- z drzwiami dwuskrzydłowymi,
- z bramą uchylną do góry,
- z otworami okiennymi,
- z dodatkowymi drzwiami

oraz wiele innych.

Istnieje możliwość wybrania garaży wyposażonych w dwuskrzydłowe drzwi, okna, bramy uchylne i inne dodatki. Wystarczy podać potrzebne Państwu wymiary konstrukcji, a my przygotujemy indywidualną, niezwykle korzystną ofertę. Nasz asortyment uzupełniają bramy garażowe, wiaty, hale magazynowe, pomieszczenia gospodarcze, schowki na materiały czy narzędzia budowlane oraz wiele innych konstrukcji.

Oraz :

- Bramy garażowe
- Hale magazynowe
- Wiaty
- Schowki na materiały budowlane
- Pomieszczenia gospodarcze


Firma Stalmat zapewnia darmowy transport i montaż wybranych przez Państwa produktów. Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

 

 

        

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 888 886 527 884 700 027

Kontakt